Wybieramy fotele na taras

Wybieramy fotele na taras

Wybierając fotele na taras pamiętajmy o tym, aby pasowały do otoczenia: tarasu, ogrodu lub wnętrza. Ostatnio coraz częściej decydujemy się na fotele, które możemy wykorzystywać we wnętrzach i na tarasie w zależności od naszych potrzeb.

Co polecamy?

Fotele Peacock i sofy Moments Cane-line

Fotele Peacock i sofy Moments Cane-line

Firma Cane-line przygotowała doskonały projekt PEACOCK, którego autorami są  Foersom & Hiort-Lorenzen.  Piękna linia, komfort siedzenia i bardzo mocna plecionka Cane-line Weave® + tkanina Sunbrella Natte sprawiają, że fotel, który był pomyślany jako mebel plenerowy może być wykorzystywany we wnętrzach. Dodatkowym atutem są ciekawe zestawienia kolorów.

PEACOCK luksusowe fotele Cane-line

PEACOCK luksusowe fotele Cane-line

Szczególnie polecamy fotele PEACOCK  wyplatane z nowatorskiego sznurka Cane-line ROPE®, które zaliczamy do mebli luksusowych.

Allaperto Urban ETHIMO

Allaperto luksusowe meble na taras

ETHIMO zachwyciło nas kolekcją ALLAPERTO, gdzie fotele odgrywają rolę decydującą. Za ten projekt odpowiedzialni są Matteo Thun & Antonio Rodriguez, którzy tą kolekcją otworzyli nowy rozdział w projektowaniu mebli plenerowych dla ETHIMO.

JACKIE fotel wypoczynkowy STERN

JACKIE fotel wypoczynkowy STERN

Zespół projektantów firmy STERN przygotował w tym roku fotele JACKIE, które są wykonane z patynowanego drewna teak lub z aluminium.

Zamów meble online »

Tagi: ,