STRAND+HVASS skandynawski design

BREEZE Cane-line meble do wnetrz i ogrodów. Projekt Strand+Hvass

BREEZE Cane-line meble do wnętrz i ogrodów. Projekt Strand+Hvass

STRAND+HVASS SKANDYNAWSKI DESIGN

Christiana Strand i Niels Hvass należą do nowej generacji skandynawskich projektantów, którzy stworzyli kilka doskonałych kolekcji dla Cane-line. W Willow House ich projekty zagościły na stałe i można je codziennie zobaczyć, wypróbować i kupić.

Wybierając kolekcje mebli na ekspozycję kierujemy się zasadą, że muszą to być meble do wnętrz i ogrodów najwyższej jakości, wygodne i funkcjonalne. Meble zaprojektowane przez ten znany duet designerów spełniają te kryteria i dodatkowo są niepowtarzalne.

BREEZE meble do wnętrz i ogrodów. Projekt Strand+Hvass

BREEZE meble do wnętrz i ogrodów

STRAND+HVASS swoją współpracę z Cane-line rozpoczęli od kolekcji BREEZE, która stopniowo rozrastała się i wzbogacała o nowe elementy, które cieszyły miłośników dobrego designu.

Doskonała kolekcja EDGE potwierdziła niezwykły talent projektantów i ich odwagę w wykorzystywaniu nowych materiałów. Do ich produkcji użyto: sznurek Cane-line ROPE® i nowoczesne blaty HPL.

Kolekcja EDGE Cane-line

Kolekcja EDGE Cane-line

Projektując stoliki On-The-Move , Chill-Out, Time-Out rozpoczęli swoją udaną przygodę z aluminium co zaowocowało powstaniem kolekcji COPENHAGEN.

COPENHAGEN Cane-line meble do wnętrz i ogrodów. Projekt Strand+Hvass

COPENHAGEN Cane-line meble do wnętrz i ogrodów

W Willow House oferujemy ponad 50 obiektów zaprojektowanych przez Christine Strand i Nielsa Hvass z kolekcji komfortowych mebli outdoor jak i z kolekcji Cane-line elements.

Tagi: ,