Romantyczne meble ogrodowe GEORGIA GARDEN

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe. CHARLOT.

Romantyczne meble ogrodowe GEORGIA GARDEN

Dzięki takim meblom jak Georgia Garden możemy ogród traktować jak livingroom. Śniadanie, obiad czy też kolacja na świeżym powietrzu pozwala nam korzystać z uroków lata. Ponieważ meble są wykonane z syntetycznych materiałów bardzo wysokiej klasy nie musimy się martwić o to, że zmokną lub wypłowieją.

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe. Sofa CHARLOT

Z wielka przyjemnością prezentujemy te meble w Willow House, gdyż kojarzą się z pięknym, letnim ogrodem babci i najpiękniejszymi wakacjami jakie można sobie wyobrazić. Tak, ale wtedy były dostępne tylko meble z wikliny lub rattanu. Georgia Garden w perfekcyjny sposób imitują surowce, które wcześniej wymieniłem, a dzięki najnowszym zdobyczom i rozwojowi technologii zyskaliśmy doskonałej jakości meble, które posiadają wszelkie zalety  wikliny i rattanu, posiadając ich optykę,  nie mając jednak  ich wad.  Wzbudzają zachwyt i za chwilę zastanawiamy się, czy chcemy wstawić do ogrodu lub na taras romantyczne meble zamiast nowoczesnych, designerskich mebli, które mają podobne parametry techniczne? Kolekcja Georgia Garden rozwija się, a jakość osiągnęła najwyższy poziom. Meble są wyplecione z doskonałej jakości materiału, a ich wykonanie oceniam jako mistrzowskie (opiniuję jako ekspert i znawca nowoczesnych surowców plecionkarskich). Meble Georgia Garden są stworzone z myślą o naszych zielonych ogrodach, co można zobaczyć na prezentowanych zdjęciach.

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe

Georgia Garden romantyczne meble ogrodowe. Szezlong OLIWIA

Spędzając wolny czas, w rodzinnej atmosferze, możemy optymalnie wykorzystać nasz ogród wyposażając go w meble, które nie tylko zapewnią miły wypoczynek, ale również będą cieszyć nas swoim wyglądem i wprowadzą do naszego otoczenia ciepła atmosferę. To potrafią meble z kolekcji Georgia Garden.  Wszystkich zainteresowanych zapraszam do Willow House lub do naszego sklepu internetowego do działu Meble ogrodowe Georgia Garden.

Meble z kolekcji Gergia Garden dostępne są również w biały kolorze plecionki – Białe meble ogrodowe Georgia Garden.

Grzegorz Maląg – Willow House

Tagi: , , , ,