Meble wypoczynkowe Cane-line

Meble wypoczynkowe Cane-line

Meble do wnętrz i ogrodów

MOMENTS LOUNGE Cane-line.  Projekt: Foersom & Hiort-Lorenzen MDD (1)

MOMENTS LOUNGE Cane-line. Projekt: Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Meble wypoczynkowe Cane-line , to najlepsze w swojej klasie ekskluzywne meble do wykorzystania we wnętrzach lub w ogrodzie. Grupa najlepszych skandynawskich designerów ściśle współpracująca z zespołem odpowiedzialnym za produkcję opracowała kilka ciekawych kolekcji mebli wypoczynkowych, które można wstawić do salonu lub wystawić na taras bez obawy o ich uszkodzenie. Skandynawski design sprawia, że te meble są przedmiotem marzeń wielu klientów.

SAVANNAH Lounge Cane-line.  Projekt: Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

SAVANNAH Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Wszystkie projekty Cane-line cechuje wyjątkowy komfort, co sprawia, że wypoczynek w tych meblach będzie doskonały dla Was i Waszych gości.

KINGSTON Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

KINGSTON Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu od niezwykłych, wyplatanych mebli KINGSTON, które zaprojektowali znakomici Foersom & Hiort-Lorenzen MDD. W najbliższym sezonie ta kolekcja zostanie rozszerzona o nowy kolor plecionki białoszary, który zapewne będzie wypierać meble grafitowe i czarne.

CONIC Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

CONIC Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

W Willow House nie może zabraknąć mebli wypoczynkowych CONIC Lounge, które według naszej opinii są najciekawszymi meblami tekstylnymi do wykorzystania na tarasie lub w ogrodzie. Meble stanowią stały element naszej ekspozycji. Zapraszamy do odwiedzenia nas i wypróbowanie tych mebli.

ENCORE Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

ENCORE Lounge Cane-line. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Zapewne duże zainteresowanie w tym sezonie wzbudzą meble z kolekcji ENCORE Lounge, które będą obecne na naszej wiosennej ekspozycji. Te meble jednoznacznie klasyfikujemy jako ekskluzywne meble ogrodowe.

Więcej mebli wypoczynkowych prezentujemy w dziale Cane-line Lounge Collection zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cane-line i zapraszamy do Willow House na spotkanie z dobrym designem.

Zamów meble online »

 

Tagi: ,