Meble na taras

Meble na taras

Conic Cane-line outdoor furniture
Conic Cane-line outdoor furniture
Cane-line meble zewnętrzne
Cane-line meble zewnętrzne
Cane-line outdoor furniture
Cane-line outdoor furniture
Cane-line outdoor furniture

Meble na taras, a komfort wypoczynku

Bardzo ważnym elementem wyposażenia tarasu są meble, które decydują o komforcie naszego wypoczynku. Dla wielu osób ważniejsze są  odpowiednio dobrane płytki lub deski tarasowe niż meble. Tych inwestorów zapraszamy do Willow House, aby przedstawić wyjątkowość naszych kolekcji. Chętnie pomożemy w wyborze mebli, które dopasujemy do otoczenia i koloru fasady domu. Oczywiście wybierzemy kolekcje z najlepszych materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zaproponujemy meble, które nie wymagają kłopotliwej konserwacji i stałej opieki. W naszej ofercie znajdą Państwo kolekcje, które testowaliśmy w polskich warunkach klimatycznych.

Całoroczne meble zewnętrzne

Zapewne zainteresujemy Państwa nowoczesnymi meblami ze specjalnych tkanin, które są produkowane z myślą o wykorzystaniu ich w plenerze. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek meble z tkanin, które są odporne na deszcz, promieniowanie UV, a szybko przesiąkliwe gąbki sprawiają, że szybko schną nawet po intensywnych opadach deszczu. Oferowane przez mas meble na taras są funkcjonalne i łatwe do czyszczenia. W naszych warunkach klimatycznych warto wybrać meble na taras, które mają filtry UV i są odporne na przemarzanie. W Willow House oferujemy kolekcje, które można spokojnie zostawić na tarasie przez cały rok bez obawy o ich uszkodzenie. Warto skorzystać z naszych porad i skontaktować się z naszymi ekspertami.

Tylko dobry design

Oferujemy kolekcje najlepszych światowych producentów mebli plenerowych, które coraz częściej są produkowane z myślą o wykorzystywaniu ich zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku. Często zacierająca się granica pomiędzy nowoczesnym salonem i przedłużającym go tarasem pozwala stworzyć nowoczesną strefę wypoczynku. Jako specjaliści potrafimy ją wyposażyć w meble doskonale zaprojektowane przez najlepszych, światowych designerów.

Wyjątkowe kolekcje firm Cane-line, ETHIMO i STERN pozwolą zadowolić najbardziej wymagających klientów. To właśnie dla tych firm pracują najlepsi projektanci:

  • Foersom&Hiort-Lorenze
  • Strand+Hvass
  • ByKATO
  • Patrick Norguet
  • Marcello Ziliani
  • Doser+Zimprich
  • Luca Nichetto
  • Matteo Thun & Antonio Rodriguez

Meble stworzone przez tych designerów zachwycają nie tylko znawców designu.

Meble na taras można zamawiać  również w sklepie internetowym w dziale Meble ogrodowe

Tagi: ,