Leżaki ogrodowe Cane-line

Leżaki ogrodowe Cane-line doskonale nadają się do prywatnych rezydencji i na wyposażenie hoteli, pensjonatów i ośrodków SPA. Poniżej kilka propozycji z kolekcji TEX® i WEAVE®

Leżaki ogrodowe Cane-line TEX®

 

Leżak ogrodowy CAPE

Leżak ogrodowy CAPE

Leżaki  ogrodowe Cane-line CAPE to nowoczesne funkcjonalne meble na wyposażenie hoteli, pensjonatów i ośrodków SPA. Leżaki można sztaplować. Design: Cane-line Design Team.

 

Leżak ogrodowy CONIC

Leżak ogrodowy CONIC

Leżaki ogrodowe CONIC to ekskluzywne meble dla wymagających. Meble z tej kolekcji należą do nowej generacji mebli ogrodowych, w których wykorzystano nowoczesne materiały odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Design: Foersom & Hiort-Lorenzen MDD.

Leżak ogrodowy REST

Leżak ogrodowy REST

Leżaki ogrodowe REST dostępne są w trzech kolorach tkaniny Cane-line TEX®.  Design: Cane-line Design Team.

Leżaki ogrodowe Cane-line WEAVE®

 

Leżak ogrodowy Cane-line PRESLEY

Leżak ogrodowy Cane-line PRESLEY

Leżaki ogrodowe PRESLEY należą do najchętniej kupowanych mebli ogrodowych na wyposażenie pensjonatów i posiadaczy basenów. Leżaki dostępne są w różnych kolorach plecionki Cane-line WEAVE®. Design: Cane-line Design Team.

Leżak ogrodowy Cane-line Escape

Leżak ogrodowy Cane-line Escape

Leżaki ogrodowe ESCAPE należą do grupy ekskluzywnych mebli ogrodowych, które zachwycają nowoczesnym wyglądem, ergonomią i funkcjonalnośćią. Design: Rikke Frost.

Leżaki ogrodowe SUNRISE

Leżaki ogrodowe SUNRISE

Leżaki ogrodowe SUNRISE są najchętniej kupowane na wyposażanie obiektów. Leżaki można sztaplować. Design: Cane-line Design Team.

Zainteresowanych zapraszamy do naszej galerii lub do sklepu internetowego Willow House do działu Leżaki, łóżka do opalania

Leżaki ogrodowe innych firm na stronie Fotele, leżaki i łóżka do opalania

Tagi: