Donice i pojemniki na rośliny

W Willow House oferujemy donice, które doskonale sprawdzają się jako elementy małej architektury w parkach, ogrodach, rezydencjach i obiektach komercyjnych. Specjalizujemy się w dostarczaniu bardzo dużych donic obiektowych. Są to donice z różnych materiałów, które można wykorzystywać we wnętrzach i jako donice ogrodowe.

Dostarczamy również donice, które idealnie komponują się z nowoczesnymi obiektami i pięknie wyglądaja na podjazdach domów prywatnych, hoteli, pensjonatów i firm. Obecnie oferujemy donice o najlepszych parametrach, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów są lekkie i jednocześnie odporne na działanie niekorzytnych warunków atmosferycznych.

Oprócz donic z żywic lakierowanych na różne kolory, okładanych konglomeratem kamienia i z  tworzywa Black Fibre Glass oferujemy donice wyplatane z nowoczesnych materiałów plecionkarskich. Zapraszamy do Willow House, gdzie nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla danego miejsca. Jesteśmy w stanie sprowadzić największe na świecie donice ogrodowe.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego

Donice i pojemniki na rośliny

 

Tagi: , ,