CORE DINING ekskluzywne meble ogrodowe Cane-line

CORE DINING ekskluzywne meble Cane-line

CORE DINING ekskluzywne meble Cane-line

CORE DINING ekskluzywne meble Cane-line. Zaprojektowane przez Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Meble z najnowszej kolekcji firmy Cane-line polecamy uwadze najwybredniejszym klientom Willow House, klientom, którzy cenią doskonałe wzornictwo i najlepszą jakość wykonania.

CORE DINING stół ogrodowy 274×100. Cane-line.

CORE to nowoczesne meble do wnętrz i ogrodów. Krzesła wykonano  z aluminium i mocnej tkaniny Cane-line TEX®. Obicie krzesła w kolorach: brązowym (Brown TXB) i szarym (Grey TXG). Wypełnienie z doskonałej pianki QuickDry® Foam, o zwiększonej przesiąkliwości. Dzięki specjalnym właściwościom tkanin i pianki krzesła nadają się bezpośrednio do używania nawet po opadach deszczu. Krzesła do sztaplowania.

CORE DINING stół ogrodowy Cane-line.

CORE DINING stół ogrodowy Cane-line.

Stoły wykonano ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo i blatów z certyfikowanego drewna TEAK. Stoły są dostępne w dwóch kolorach ram i nóg: Lava Grey i Taupe.

CORE DINING stół ogrodowy 210x100. Cane-line

CORE DINING stół ogrodowy 210×100. Cane-line

Blaty TEAK są obrabiane specjalną techniką ciśnieniowego szlifowania wodą, dzięki której uzyskujemy niezwykłą gładkość bez potrzeby woskowania i lakierowania blatów.

CORE DINING ekskluzywne meble ogrodowe Cane-line można oglądać w naszym salonie w CHH Domoteka. Meble można również zamawiać w sklepie internetowym w dziale: Cane-line TEX® nowoczesne meble ogrodowe

Tagi: , ,