Cane-line ROPE®

Nowoczesny materiał do produkcji mebli ogrodowych

Nowoczesne meble ogrodowe: krzesła EDGE, stół CORE

Nowoczesne meble ogrodowe: krzesła EDGE, stół CORE. Kolekcja Cane-line ROPE

Cane-line ROPE® nowatorski materiał do produkcji mebli plenerowych. Połączenie włókien Selected PP z plecionką Cane-line (termoplastycznych włókien) sprawia, że mamy materiał elastyczny o miękkiej, przyjemnej w użytkowaniu powierzchni. Ten materiał jest odporny na promieniowanie UV i deszcz. Meble wykonane ze sznurka ROPE® bardzo szybko wysychają po opadach deszczu lub przypadkowym zamoczeniu. Materiał jest łatwy do czyszczenia przy użyciu ogólnie dostępnych środków czystości.

Nowoczesne meble ogrodowe EDGE Dining. Design: Strand+Hvass

Nowoczesne meble ogrodowe EDGE Dining. Design: Strand+Hvass. Kolekcja Cane-line ROPE

STRAND+HVASS sznurek ROPE® wykorzystali w kolekcji EDGE. Krzesła, fotele i ławki z tej kolekcji polecamy również do nowoczesnych wnętrz. Meble są ręcznie wyplatane z syntetycznego, termoplastycznego, mocnego, odpornego na wodę i promieniowanie UV sznurka metodą strunową.

STRAW fotele ze sznurka ROPE® Cane-line

STRAW fotele ze sznurka Cane-line ROPE®

Foersom & Hiort-Lorenzen zmodyfikowali doskonałe krzesła i fotele STRAW. Dzięki zastosowaniu sznurka Cane-line ROPE® powstała wersja outdoor. Te bardzo wygodne fotele i krzesła cieszą się dużym zainteresowaniem architektów i projektantów wnętrz, którzy wykorzystują te meble zarówno w ogrodzie jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Tagi: ,