Aluminiowe meble ogrodowe

MILANO aluminiowe meble ogrodowe STERN

Aluminiowe meble ogrodowe MILANO STERN

 

Aluminiowe meble ogrodowe

Aluminiowe meble ogrodowe są klasą same dla siebie, dzięki małej wadze i absolutnej odporności na wilgoć i wodę oraz wydłużonemu czasowi eksploatacji idealnie sprawdzają się na tarasach i balkonach.

MILANO aluminiowe meble ogrodowe STERN

MILANO meble ogrodowe STERN

Piękne aluminiowe meble to świetny sposób na wykończenie przestrzeni przy domu i zapewnienie sobie i gościom maksimum komfortu. W naszej ofercie do wyboru całe zestawy i pojedyncze meble na balkon lub mały taras. Oferujemy meble, które sprawią, że każdy ogród będzie piękny i przytulny. Dzięki aluminiowej konstrukcji meble te są wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Do Willow House wybraliśmy meble producentów, którzy używają najlepszych materiałów i produkują meble doskonałej jakości.

SKELBY meble na taras

SKELBY meble na taras

Zaletą mebli aluminiowych jest  wygoda w ich magazynowaniu, możemy je składać lub sztaplować (ustawiać jeden na drugim).

Oferujemy meble aluminiowe w różnym wykończeniu i połączone z różnymi materiałami takimi jak np. doskonałe tkaniny Sunbrella® i Batyline® (produkt Ferrari ISO 62), które są niezwykle odporne na rozrywanie, a ich skład jest gwarancją długotrwałej wytrzymałości.

Szczególnie polecamy aluminiowe meble ogrodowe niemieckiej firmy STERN®

Tagi: