Cane-line elements

On-The-Move stoliki Cane-line by STRAND+HVASS

Cane-line elements. On-The-Move stoliki Cane-line by STRAND+HVASS

Cane-line elements

Cane-line elements® jest nowym, pełnym unikalnych dodatków konceptem firmy. Duńska Cane-line jest znana z doskonałego skandynawskiego designu i współpracy z najlepszymi projektantami wzornictwa przemysłowego na świecie. Tworząc najlepsze meble plenerowe firma jednocześnie nie zapomniała o dodatkach. Te przedmioty będąc funkcjonalnymi elementami wystroju wnętrz jednocześnie sprawiają przyjemność ich użytkownikom.

Poduszki pledy Cane-line

Poduszki i pledy Cane-line elements®

Cane-line elements to naturalna ewolucja rozwoju kolekcji. Cechuje ją dobry design,  minimalizm i funkcjonalność, zgodnie z przesłaniem LIFE MADE COMFORTABLE. W jej skład wchodzą akcesoria i małe meble do wykorzystania w domu i ogrodzie.

LIGHTHOUSE latarnie do wnętrz i ogrodów

LIGHTHOUSE latarnie do wnętrz i ogrodów

Elements zapewne sprawi, że firma szerzej zagości na tarasach i w salonach  klientów, którzy cenią dobry design i dotychczasowy koncept firmy. W Willow House od początku istnienia cenimy dobre wzornictwo i lubimy piękne przedmioty. Dlatego  w ciągłej sprzedaży posiadamy meble, dywany, poduszki, lampiony i inne akcesoria z kolekcji Cane-line elements®.

Tagi: