Współpraca

Dla architektów

Willow House zaprasza do współpracy architektów oraz projektantów mebli i wnętrz.

Wspólnie z Państwem pragniemy kreować współczesne trendy i upiększać rzeczywistość, wykorzystując odwieczną sztukę wyplatania i niepowtarzalność materiałów otrzymanych z surowców naturalnych takich jak rattan, bambus, maty Lloyd Loom czy takich wyselekcjonowanych tworzyw jak Hularo®, VIRO®, Cane-line Weave®.

Naturalne tapety, maty bambusowe, plecionki rattanowe, meble z tych surowców pomogą Państwu rozszerzyć zakres swoich realizacji o nowe obszary.

Mamy szczególną ofertę dla pracowni projektowych: przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia dotyczące mebli Lloyd Loom i mebli wyplatanych z surowców naturalnych i nowoczesnych plecionek.

Do współpracy zapraszamy również studentów architektury, ASP i wzornictwa przemysłowego.

Maciej Maląg – Bussiness Development Manager

mob.: +48 785 110 115
m.malag@gaba.pl

Dla mediów

Willow House zaprasza do współpracy przedstawicieli mediów.

Zainteresowanym udostępniamy zdjęcia z naszej bogatej bazy. Ponadto dysponujemy zdjęciami firm, które reprezentujemy w naszym kraju. Nasi eksperci podzielą się z Państwem wiedzą o plecionkarstwie, nowoczesnych i tradycyjnych materiałach do produkcji mebli.

Z przyjemnością udzielamy fachowych i rzetelnych informacji.

Oferujemy możliwość zorganizowania sesji zdjęciowych w naszych galeriach.

Zainteresowane redakcje zapraszamy do korzystania z naszych materiałów prasowych.

Grzegorz Maląg – Dyrektor Marketingu
g.malag@gaba.pl

Wypożyczanie mebli do sesji zdjęciowych

Willow House zaprasza do współpracy agencje reklamowe, agencje fotograficzne, scenografów i tych z Państwa, którzy chcą wykorzystać nasze meble i dodatki wyposażenia wnętrz do sesji zdjęciowych, filmów reklamowych, seriali i innych produkcji.

Komercyjnie wypożyczmy meble i dodatki dostępne w naszych salonach. Zapytania prosimy kierować do kierowników Galerii.

Tych z Państwa, którzy potrzebują nietypowego wyposażenia wnętrz i akcesoriów prosimy o kontakt.

Tomasz Barański – Willow House Project Manager
tomasz.barański@willowhouse.pl

 

Dla producentów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz

 Mamy duże doświadczenie w budowaniu strategii produktów, zarządzaniem designem i monitorowaniem trendów. Ściśle współpracujemy z najlepszymi wydawcami prasy w kraju i skutecznie prowadzimy działania reklamowe w Internecie. Z dużą skutecznością prowadzimy działania wspomagające zarządzanie marką. Nasze działania oparte o reklamę prasową, skuteczne zamieszczanie materiałów PR w prasie i mediach elektronicznych ułatwiają wprowadzanie nowych marek na rynek, a w wypadku marek istniejących wzbudzają zainteresowanie produktem docelowej grupy klientów. Szczególnie dobre efekty osiągamy poprzez Buzz Marketing, czyli działania w celu wywołania pozytywnych rekomendacji odnośnie produktu, marki czy usługi. Firmom, które wprowadzają na nasz rynek ekskluzywne produkty oferujemy test marki w Willow House.  W ramach którego w Willow House, miejscu modnym i kojarzonym z luksusowymi markami, sprawdzamy jak nowa marka jest postrzegana przez konsumentów, podzielonych na różne grupy (inwestor prywatny, instytucjonalny, architekt). Badamy jakie szanse ma dana marka w sprzedaży tradycyjnej i w sprzedaży e-commerce. Pomagamy również tradycyjnym sklepom w nowym wyzwaniu: jak zidentyfikować, zatrzymać klienta, by kupił produkt tu i teraz.

W prowadzonych działaniach zintegrowanych stawiamy na budowanie relacji z konsumentem i pozytywne doświadczenie marki. Naszą komunikację przeprowadzamy w tradycyjnych i nowoczesnych kanałach komunikacyjnych, wzmacnianych działaniami PR.

Przy biurze prasowym Willow House stworzyliśmy dział komunikacji marketingowej, który służy pomocą firmą, które wchodzą na nasz rynek lub, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Zainteresowanych zapraszam do działu współpracy.

Grzegorz Maląg – Dyrektor Marketingu
g.malag@gaba.pl