Meble TEAK ETHIMO

COSTES meble teak ETHIMO

COSTES meble teak ETHIMO

Meble TEAK ETHIMO w wersji hi-end

Włoska firma ETHIMO w swojej ofercie posiada bardzo ciekawą i obszerna kolekcję mebli teakowych i mahoniowych. Nasze szczególne uznanie zyskały meble z WYTRAWIANEGO drewna TEAK najwyższej jakości.

Meble z wytrawianego drewna TEAK to połączenie tradycyjnych metod produkcji z najnowszymi technologiami ich obróbki.

Meble z wytrawianego drewna TEAK to połączenie tradycyjnych metod produkcji z najnowszymi technologiami ich obróbki.

TEAK jest drewnem idealnym do produkcji mebli ogrodowych, gdyż nie musi być  impregnowany ani  zabezpieczany specjalnymi środkami ochrony drewna. Wysoka zawartość naturalnych olejków powoduje, że jest odporny na zmianę warunków atmosferycznych. Z biegiem czasu powstaje na nim naturalna patyna, a deszcz, słońce, zmiana temperatur powodują powstawanie rys w drewnie –  charakterystycznych dla każdego surowca naturalnego. Jest to normalny proces, który nie umniejsza jakości drewna i w żadnym przypadku nie skraca czasu użytkowania.

Wytrawiane drewno TEAK

Wytrawiane drewno TEAK

Najbardziej wymagający klienci wybierają meble z WYTRAWIANEGO drewna TEAK, gdyż nie muszą się martwić o jego konserwację – olejowanie, zabezpieczanie specjalnymi preparatami etc. Takie meble produkuje firma ETHIMO,  uzyskując  niezwykły efekt.  Kolekcje zachwycają strukturą drewna i ergonomią.

Meble ETHIMO z Teaku wytrawianego cieszą się szczególnym uznaniem wśród klientów VIP organizujących przyjęcia dla wytwornych gości. Użytkując meble z tego rodzaju drewna nie narazimy nikogo na poplamienie ubrań żywicami lub naturalnymi olejami.

NOTTING HILL ławka z drewna Teak

NOTTING HILL ławka z drewna Teak

W Willow House testowaliśmy te meble w naszych warunkach klimatycznych i rekomendujemy je do całorocznego ich wykorzystania w warunkach zmiennej pogody.

Meble z wytrawianego drewna TEAK to połączenie tradycyjnych metod produkcji z najnowszymi technologiami ich obróbki. Ten rodzaj drewna pozwala tworzyć meble hi-end, które zadowolą najbardziej wymagających klientów podnosząc prestiż miejsca, w którym będą eksploatowane.

Zamów teraz meble teakowe ETHIMO

 

Tagi: , ,