Jadalnia na tarasie

Jadalnia na tarasie. Willow House poleca …

W okresie wiosny i lata bardzo chętnie wykorzystujemy nasze tarasy i balkony do zbudowania letniej jadalni, którą wykorzystujemy aby przyjąć znajomych lub samemu zjeść smaczny posiłek. Aby stworzyć wyjątkową atmosferę nie wystarczy najlepsza zastawa i wyjątkowe potrawy, musimy zadbać o dobre, praktyczne meble tarasowe. Powinniśmy posiadać duży stół i wygodne krzesła.

Jadalnia na tarasie. TOP meble ogrodowe STERN

Jadalnia na tarasie. TOP meble ogrodowe STERN

W Willow House mamy największy wybór mebli na tarasy, balkony i do ogrodów. Wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów mebli, takich jak: Cane-line, ETHIMO, Sika-Design i STERN. Korzystając z ich oferty możemy dostarczyć ponad 1000 różnego rodzaju stołów z podstawami z drewna, aluminium, stali i blatami z tradycyjnych materiałów: teak, robinia, szkło, stal, aluminium i nowoczesnych materiałów wykorzystujących najnowsze technologie.

Jadalnia na tarasie. EKISIR Dining meble tarasowe ETHIMO

Jadalnia na tarasie. EKISIR Dining meble tarasowe ETHIMO

Szczególnie polecamy SYSTEM STOŁÓW STERN®, który zachwyca blatami Silverstar i Lavastar, a miłośnikom tradycyjnych materiałów polecamy stoły ze stalli i aluminium firmy ETHIMO.

CORE Dining meble tarasowe Cane-line

CORE Dining meble tarasowe Cane-line

Jak zawsze na naszych ekspozycjach prezentujemy najnowsze projekty uznanych designerów. Obecnie polecamy meble z kolekcji CORE zaprojektowane przez znanych na całym świecie wybitnych projektantów tworzących dla Cane-line, Foersom & Hiort-Lorenzen połączyli aluminium z szlifowanym wodą drewnem teak i stworzyli doskonałe stoły, do którego idealnie pasują krzesła z tkaniny TEX®.

EDGE Dining meble ogrodowe Cane-line

EDGE Dining meble ogrodowe Cane-line

Z kolei STRAN + HVASS przy projektowaniu wygodnych krzeseł strunowych EDGE wykorzystali sznurek ROPE®, a nowoczesny stół ze stali i blatem HPL zostawimy na tarasie przez cały rok.

Tagi: ,