Wygodne fotele ogrodowe

Ekskluzywne meble ogrodowe KINGSTON SUNCHAIR. Designed by Foersom & Hiort-Lorenzen dla Cane-line

Wygodne fotele ogrodowe – Willow House

W Willow House oferujemy najlepsze na rynku meble ogrodowe, dlatego ze znalezieniem wygodnego fotela nie będzie problemu. Oferujemy wygodne fotele ogrodowe do opalania, relaksu i typu Lounge. O ich ergonomię zadbali najlepsi designerzy a o ich jakość specjaliści z takich firm jak: Cane-line, Ethimo, Stern, Sika-Design czy też Lambert. Różnorodna oferta zadowoli najwybredniejszych klientów. Szczególnymi względami klientów Willow House cieszą się fotele Kingston Sunchair, które zachwycają … ergonomią. Pomimo wysokiej ceny znajdują nabywców, którzy cenią komfortowy wypoczynek.

Wygodny fotel Diamond Lounge Highback. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Wygodne fotele ogrodowe Diamond Lounge Highback. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Dla klientów, którzy gustują w nowoczesnych rozwiązaniach przygotowaliśmy kolekcje Diamond Lounge, która powstał w znanej pracowni projektowej MDD, a jej twórcami są znani na całym świecie designerzy Foersom & Hiort-Lorenzen. Meble powstały dzięki stworzeniu nowych, nowoczesnych tkanin i gąbek, które pozwalają pozostawić meble na zewnątrz bez obawy o ich uszkodzenie. Wygodne fotele z kolekcji Diamond są idealne do wykorzystania we wnętrzach i w ogrodzie.

DAWN fotel z podnóżkiem Georgia Garden Antique

DAWN fotel z podnóżkiem Georgia Garden Antique

Zupełnie inaczej prezentują się meble z kolekcji Georgia Garden, które nawiązują do stylu kolonialnego i starych modeli wyplatanych z rattanu lub wikliny. Jedno jest pewne nowoczesna plecionka Sika-FIBRE gwarantuje długowieczność mebla, a prezentowany fotel DAWN zapewni najmilsze chwile w „letnim salonie”.

W Willow House pomożemy znaleźć meble na każdy taras, balkon, do ogrodu i wnętrza. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

 

Tagi: