Nowoczesne stoły do wnętrz i ogrodów

CORE Cane-line krzesła i stół z tekowym blatem

CORE Cane-line krzesła i stół z tekowym blatem

NOWOCZESNE STOŁY

Dla naszych klientów przygotowaliśmy przegląd nowoczesnych stołów do wnętrz i ogrodów, stołów, które wyróżniają się na tle innych oferowanych na rynku. Przegląd rozpoczynamy BESTSELLEREM sezonu 2015, CORE Cane-line (projekt: Foersom & Hiort-Lorenzen). Stół na podstawie aluminiowej z teakowym blatem w dwóch kolorach podstawy i różnych wielkościach blatu. Szczegóły w sklepie internetowym – CORE TEAK.

VELA STERN i stół COSMOPOLITAN z blatem Silverstar Cement

VELA STERN krzesła i stół COSMOPOLITAN z blatem Silverstar Cement

Zupełnie nową jakość do naszej oferty wnoszą nowoczesne stoły firmy STERN®, która tworząc swój oryginalny TISCHSYSTEM daje nam możliwość wybrania jednego z ponad 500 wariantów – stołu z różnymi podstawami i blatami, nie wspominamy o stołach teakowych i innych dedykowanych wybranym kolekcjom mebli ogrodowych i kontraktowych.

CARMEL STERN krzesła ogrodowe i stół ROTONDO z blatem Silverstar Grau

CARMEL STERN krzesła ogrodowe i stół ROTONDO z blatem Silverstar Grau

System stołów STERN® jest klasą samą w sobie – najlepsze materiały, precyzja wykonania, odporność na warunki atmosferyczne, trwałość decydują, że doskonale sprawdzają się we wnętrzach, na tarasach i w ogrodach. System stołów STERN® powstał w wyniku fascynacji łączenia innowacyjnych materiałów i wykorzystania nowoczesnego wzornictwa. Pragniemy zwrócić uwagę na niezwykłe blaty typu SILVERSTAR i LAVASTAR, które wyparły inne surowce i nadają nowoczesny wygląd tradycyjnym meblom.

JUNO STERN fotele i stół z blatem Silverstar Cement

JUNO STERN fotele i stół z blatem Silverstar Cement

Stoły z nowoczesnymi blatami doskonale pasują do krzeseł aluminiowych, stalowy i wyplatanych. Różna kolorystyka blatów pozwala precyzyjnie dobrać stół do krzeseł i wnętrza.

OCEAN ETHIMO krzesła i stół FLAT

OCEAN ETHIMO krzesła i stół FLAT

Warto również zwrócić uwagę na nowoczesne stoły firmy ETHIMO, firmy, która słynie z doskonałych stołów teakowych. Tutaj prezentujemy stół FLAT, który zachwyca prostotą i wielkością. Szczegóły w sklepie internetowym – stół FLAT ETHIMO.

INFINITY ETHIMO krzesła i nowoczesny stół

INFINITY ETHIMO krzesła i nowoczesny stół

Ważną pozycję w naszj ofercie stanowią meble typy DINING, które można dopasować do mebli wypoczynkowych, tak aby całość była spójna i efektowna. Wiele kolekcji ma oba warianty w swojej ofercie tak jak np. INFINITY ETHIMO, ale jeżeli nie ma takiej wariantowości to nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiazanie, które zadowoli najwybredniejszych klientów.

Tagi: