Life Made Comfortable

Dlaczego meble Cane-line należą do grupy najlepszych mebli plenerowych na świecie? Firma od wielu lat kieruje się przesłaniem LIFE MADE COMFORTABLE i … produkuje meble, które usatysfakcjonują tych, którzy lubią żyć i wypoczywać komfortowo.

Według mnie wszyscy zasługujemy na to, aby korzystać z mebli, które są produkowane z najlepszych surowców i materiałów, aby były wygodne (ergonomiczne), nie sprawiały kłopotów w ich pielęgnacji, aby były modne i pasowały do naszego otoczenia, oraz aby były ECO, czyli aby spełniały wszelkie normy chroniące środowisko. Firma Cane-line spełnia wszelkie te warunki według normy ISO 14001. Sceptycy powiedzą to za mało! Wszystkich tych, którzy mają wątpliwości zapraszam do Willow House, gdzie nasi doradcy przedstawią zalety mebli Cane-line i każdy będzie mógł przymierzyć się do mebla, którym jest zainteresowany.

Zapraszam do Willow House, ponieważ mamy najwiekszą ekspozycję mebli Cane-line i jako najpoważniejszy dytrybutor mebli plenerowych grupy premium, największe doświadczenie w ich sprzedaży oraz wiedzę na ich temat. Śmiało wypowiadam się na temat jakości i trwałości mebli Cane-line ponieważ testujemy je w polskich warunkach klimatycznych, a w ramach programu Broker Meblowy pracujemy z najbardziej wymagającymi klientami – klientami , którzy kupują meble Cane-line do obiektów i wyposażają w nie przestrzeń publiczną. Dlaczego warto kupować meble Cane-line w Willow House? Ponieważ oferujemy ORYGINALNE meble Cane-line jako Official Cane-line Flagship Dealer. Nasz wszechstronnie przeszkolony zespół doradców jest do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszam również do sklepu internetowego Willow House do działów:

Cane-line WEAVE® Collection – meble wyplatane

Cane-line TEX® Collection – meble z kolekcji TEX®

 

Grzegorz Maląg – Willow House

Tagi: , , , , ,