Białe meble ogrodowe Georgia Garden

Białe meble ogrodowe Georgia Garden. MARIE

Białe meble ogrodowe Georgia Garden. MARIE

Białe meble ogrodowe Georgia Garden

Meble ogrodowe Georgia Garden cieszą się cały czas dużą popularnościa wśród klientów Willow House. Kolekcja Georgia Garden została zainspirowana dawnym stylem z czasów kolonii brytyjskich i chęcią stworzenia mebli nawiązujących do aury minionego wieku. Całość kolekcji miała stanowić symbiozę z przyrodą,  ogrodem i klimatem letniego popołudnia. Meble zostały wyplecione ze specjalnego, mocnego włókna syntetycznego, odpornego na zmiany temperatury, wilgoć i promienie UV. W tym sezonie meble dostępne są również w białym kolorze.

Białe meble ogrodowe Georgia Garden. DAWN

Białe meble ogrodowe Georgia Garden. DAWN

Białe meble ogrodowe Georgia Garden mają praktyczne poduszki w modnym kolorze Taupe, który doskonale pasuje do tych wygodnych mebli. Meble Georgia Garden zaliczamy do kategorii – ekskluzywne meble ogrodowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Willow House. Meble dostępne są również w sklepie internetowym w dziale: Georgia Garden Vintage White romantyczne meble ogrodowe

Meble ogrodowe Georgia Garden Vintage White to doskonałej jakości meble duńskiej firmy Sika-Design. Romantyczna kolekcja mebli ręcznie wyplecionych z doskonałej jakości materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Meble Georgia Garden to meble do ogrodów, na tarasy, balkony i do ogrodów zimowych. Wszystkie meble z kolekcji idealnie pasują do siebie i każdy może wybrać zestaw, który pasuje do jego potrzeb. Meble są produkowane zgodnie z normą ISO 14001 i przy zachowaniu norm CSR zgodnych z certyfikatem SA8000.

Tagi: , , , ,