O nas

Kim jesteśmy

Willow House – to miejsce wyjątkowe. Łączymy w nim najnowsze trendy współczesnej sztuki aranżacji wnętrz z odwieczną sztuką wyplatania i tworzenia rzeczy niezwykłych.

W Willow House na stałe zagościły tak doskonałe marki jak Cane-line, Ethimo, Stern, Sika-Design, Umbrosa i te, którym inspiracji dostarcza natura.

Idea

Oferujemy produkty w nowoczesnej kolorystyce i formie, które są sygnowane przez najlepszych światowych projektantów.

W Willow House, dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów oferujemy rzeczy wyjątkowe, dostrzegając przy tym nienaganność linii i każdy szlachetny detal naszych wyrobów.

Nasi doradcy przez cały czas są do dyspozycji służąc zarówno w doborze mebli, jak i w sposobie wykorzystania naszych produktów do dekoracji mieszkań, domów i ogrodów.

Design

Blisko współpracujemy z architektami , projektantami wnętrz oraz ich klientami podczas całego procesu projektowania i wyposażania domu lub ogrodu.

Z naszej oferty skorzystało wielu inwestorów, którzy poszukiwali najlepszych rozwiązań i docenili wyjątkowość naszych partnerów.

Nasza odpowiedzialność

W Willow House oferujemy meble i artykuły wyposażenia wnętrz najwyższej jakości, dostarczane przez firmy, które dbają o środowisko naturalne i są odpowiedzialne społecznie (CSR). Nasi Partnerzy dysponują opiniami i atestami najpoważniejszych światowych instytucji certyfikujących. Dbamy również o to, aby uzyskiwać polskie atesty świadczące o bezpieczeństwie i jakości oferowanych wyrobów.