Meble z egzotycznego drewna TEAK

SQUARE teakowe meble wypoczynkowe. Design by Foersom & Hiort-lorenzen

SQUARE teakowe meble wypoczynkowe. Design by Foersom & Hiort-lorenzen

W Willow House bardzo starannie dobieramy partnerów chcąc zapewnić naszym klientom meble najwyższej jakości, z doskonałych materiałów i nie wymagających specjalnej troski. Szczególną uwagę zwracamy jednak na to, z jakich surowców meble są produkowane, gdyż w globalizujacej się rzeczywistości jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za najbliższe otoczenie, ale też za to co dzieje się w innych częściach świata. Egzotyczne drewno często jest pozyskiwane w sposób rabunkowy i ma to ogromny wpływ na niszczenie lasów i zwierząt tam żyjących. Dlatego do sprzedaży w Willow House dopuszczamy tylko te meble, które posiadają odpowiednie certyfikaty pochodzenia np. FSC®. Jest to dla nas ważne, gdyż zależy nam, aby nasi partnerzy zachowywali wszelkie standardy związane z ekologią i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

ASPEN fotel Old Teak. projekt STERN®

ASPEN fotel Old Teak. projekt STERN®

Z dużą satysfakcją wprowadziliśmy do sprzedaży meble z kolekcji OLD TEAK firmy STERN®, które są szczególne, gdyż są produkowane z drewna ROZBIÓRKOWEGO. Meble są doskonałe, nie tracą nic na swojej wartości, a jednocześnie nie powodują uszczuplania zasobów lasów tropikalnych. Krzesła, stoły, ławki z drewna teak są często łączone z innymi materiałami co powoduje, że stają się uniwersalne i chętnie są wykorzystywane we wnętrzach, a nie tylko na tarasie czy też w ogrodzie. Zarówno kolekcja OLD TEAK jak i ASPEN idealnie będzie się prezentować w nowoczesnych wnętrzach, podobnie jak ekskluzywne meble SQUARE Cane-line, czy zupełnie wyjątkowe meble teakowe ETHIMO.

OLD TEAK stół STERN

OLD TEAK stół STERN

Wszystkich klientów, dla których ważna jest przyszłość naszej planety, namawiamy do dokładnego sprawdzania czy kupowane meble posiadają te cechy, o których piszemy.

Tagi: ,