Meble Cane-line w Willow House

Meble Cane-line w Willow House

Meble Cane-line w Willow House

W Willow House już wiosna! W naszym flagowym salonie w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA prezentujemy najlepsze meble ogrodowe. Już dojechały do nas najnowsze kolekcje duńskiej firmy Cane-line. Meble Cane-line należą do grupy najlepszych mebli plenerowych na  świecie. Firma od wielu lat kieruje się przesłaniem LIFE MADE  COMFORTABLE i produkuje meble, które usatysfakcjonują tych,  którzy lubią żyć i wypoczywać komfortowo. Wszyscy zasługujemy na  to, aby korzystać z mebli, które są produkowane z najlepszych  surowców i materiałów, aby były wygodne (ergonomiczne), nie  sprawiały kłopotów w ich pielęgnacji, aby były modne i pasowały  do naszego otoczenia, oraz aby były ECO, czyli aby spełniały  wszelkie normy chroniące środowisko. Firma Cane-line spełnia  wszelkie te warunki według normy ISO 14001.

Meble Cane-line w Willow House

Meble Cane-line w Willow House

Obecnie mamy największą ekspozycję mebli Cane-line w Europie. Jako Official Cane-line Flagship Dealer prezentujemy kilkanaście kolekcji mebli w różnych wersjach i zestawieniach. Nie rezygnujemy z klasyki i swoje miejsce na ekspozycji znajdują meble Kingston, Brighton, leżaki do opalania Presley, zestawy wypoczynkowe Chester i inne wspaniałe modele zaprojektowane przez najlepszych designerów. Wszytkie meble posiadają polski atest higieniczny.

Meble Cane-line w Willow House

Meble Cane-line w Willow House

W tym sezonie z wielką satysfakcją prezentujemy niezwykłe stoły teakowe CORE Dining, nowoczesne meble ogrodowe CONIC i rozszerzoną kolekcję DIAMOND z tkaniny Cane-line TEX®.

Zainteresowanych zapraszamy do wypróbowania tych ekskluzywnych mebli w naszym salonie, gdzie nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą zamienić ogród lub taras w letni salon.

Tagi: , , ,